Wtorek, V Tydzień Wielkanocny
Rok C, I
Dzień Powszedni albo wspomnienie świętych męczenników Krzysztofa Magallanesa, prezbitera i Towarzyszy

We środę 03 kwietnia nasz parafialny zespół Kanaan był gościem audycji A.M.D.G. w KRZ. Pomieszczenia radiowe mają określoną pojemność, dlatego do Zamościa mogła udać się jedynie delegacja zespołu. Prowadzący program ks. Sylwester i ks. Dariusz dokładnie nas wypytali o różne sprawy związane z działalnością Kanaanu. Zarówno prowadzącym jak i realizatorom audycji zostawiliśmy po sobie pamiątkę w postaci płyt "Bóg dał czas". Nasze nagrania były również nagrodami w konkursach, które spontanicznie ogłaszali księża z radia. Ponadto jedna z naszych piosenek jest propozycją do listy AMDG. Po zakończeniu wywiadu zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie.