Wyszukiwanie

Msze św.

Niedziela

7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00

Poniedziałek - Sobota

6:30, 7:00 i 17:30

Święta

Piątek, VII Tydzień zwykły
Rok A, II
Piątek po Popielcu

Skrzynka intencji

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
200453

Intencje

 

Sobota  - 21. II

6.30 - O zdrowie i światło Ducha Świętego w wyborach życiowych dla Pawła oraz o pomyślne zdanie egzaminu specjalizacyjnego

6.30 - + Władysław ROSSMUS - Msza gregoriańska

7.00 - + Karolina, Antoni ++PIERŚCIONEK

7.00 - + Wiesław JONIK - intencja rodzin Mroczkowskich i Zająców

7.00 - + Czesław JAWORSKI (14. r.), Aniela, Bogusław JAWORSCY

17.30 - Dziękczynna  w 6. rocznicę urodzin Zuzanny z prośbą  o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla całej rodziny 

17.30 - + Józefa (k) KOWALCZYK (3. r.)

 

Niedziela - 22. II

7.00 - + Leokadia (3. r.), Henryk (15. r.) ++RUDZIŃSKICH

7.00 - + Stanisława (k), Antoni, Stanisław ++RYMARZÓW, Krystyna, Stanisław ++ŁUKASIKÓW,  Jerzy SAWA

8.30 - + Władysław ROSSMUS - Msza gregoriańska

8.30 - + Eugeniusz PANAS (2. r.), ++PANASÓW, PASZKÓW

10.00 - W intencji polskich rodzin i dzieci nienarodzonych, których życie jest zagrożone aborcją

10.00 - + Piotr BOROWSKI (35. r.)

11.30 - Za parafian i modlących się w Kościółku

11.30 - W intencji wspólnot Domowego Kościoła

11.30 - Dziękczynna  w 18. rocznicę urodzin Marleny z prośbą  o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego na czas egzaminów maturalnych i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu

13.00 - Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Moniki w 43. rocznicę urodzin

16.00 - W intencji Ojca Świętego, Kościoła, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam

 

Poniedziałek - 24. II

6.30 -  O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Diany i Andrzeja i szczęśliwe rozwiazanie dla Diany 

6.30 - + Władysław ROSSMUS - Msza gregoriańska

6.30 - + Józef POKAROWSKI (3. r.)

10.00 - O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Amelii 

10.00 - + Stanisław WĘGRZYN (5. r. ) 

17.30 - + Mirosław, Zofia, Tomasz ++WROTKOWSKICH

17.30 - + Rozalia LENIART ++ LENIARTÓW, FUSÓW, CIŻMANÓW

 

Wtorek - 25. II

6.30 - Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Delfiny w 17. rocznicę urodzin

6.30 - + Władysław ROSSMUS - Msza gregoriańska

6.30 - + Wiesław JONIK - intencja Kolegów z pracy w Przedsiębiorstwie Farmaceutycznym w Lublinie 

10.00 - + Stanisław ŁASZKIEWICZ - intencja rodziny Wolaninów

10.00 - O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina 

17.30 -  Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Józefa i Antoniego

17.30 - + Maria KIETLIŃSKA - intencja Koleżanek i Kolegów w LO rocznik 1973 

17.30 - + Irena KUSZ (30. dzień) - intencja uczestników pogrzebu 

 

Środa - 26. II

6.30 - O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, zdrowie i pomyślny zabieg dla Wojciecha - intencja Żony 

6.30 - + Władysław ROSSMUS - Msza gregoriańska

6.30 - + Stanisław ŁASZKIEWICZ - intencja Córki chrzestnej 

10.00 - + Wiesław JONIK - intencja rodzin: Rajców, Joników, Mazurów

16.00 - + Rozalia, Bronisława (k), TRYKÓW, GOLIKÓW, ks. Aleksander 

17.30 - Dziękczynna w intencji Legionu Maryi MB Nieustającej Pomocy z prośbą o opiekę Matki Bożej rozwój liczebny i duchowy 

17.30 - Dziękczynna  w 1. rocznicę urodzin Wojciecha z prośbą  o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla całej rodziny 

17.30 - + Kazimiera, Dominik, Leszek ++ŁAZARCZYK

 

Czwartek - 27. II

6.30 - + Władysław ROSSMUS - Msza gregoriańska

6.30 - + Marek RATAJ (9. r.)

7.00 - + Tadeusz BIL (12. r.)

7.00 - + Zbigniew (8. r.) ++FURLEPÓW

17.30 - O beatyfikację Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego w 33. rocznicę śmierci 

17.30 - Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i jej rodziny   

17.30 - Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Józefa i Antoniego 

17.30 - + Diana, Izabela ++KIEŁBASA, Marek KNAPIK 

Piątek - 28. II

6.30 - + Władysław ROSSMUS - Msza gregoriańska

6.30 - + Marianna BEDNARZ (23. r)

7.00 - + Józef, Piotr PODOLAK, Anna, Józef KUCZYŃSKI ++ PODOLAKÓW, SIERKOWSKICH, MACIOCHÓW, SKUBISZÓW, SURMACZÓW, POPKÓW, BORSUKÓW

7.00 - + Kazimiera KOŁODZIEJ (12. r.)

7.00 - + Danuta CZYŻO (6. r.)

17.30 - + Władysław KANAR (12 r.)

17.30 - + Robert KUPCZAK (7. r.)

 

Sobota  - 29. II

6.30 - + Władysław ROSSMUS - Msza gregoriańska

6.30 - + Stanisław ŁASZKIEWICZ - intencja Renaty Szabat 

7.00 - O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Agaty i wypełnienie się woli Bożej w Jej życiu 

7.00 - + Stefania, Józef, Jan, Renata ++KAPICÓW

7.00 - + Maria GRYC (12. r.)

17.30 - +Józef GIRCZA (24 r.)

17.30 - + Antonina (4. r. ), Julian(2. r.) ZYGMUNT ++ZYGMUNTÓW, BRODZIAKÓW, KONEFAŁÓW, ŚLIWIŃSKICH 

 

Niedziela - 30. II

7.00 - + Zygmunt WITOLD (27. r.)

7.00 - + Jan KARSKI (35. r.) ++ z rodziny 

8.30 - + Władysław ROSSMUS - Msza gregoriańska

8.30 - + Marianna WUJEC 

10.00 - + Franciszek BŁAZIK - Msza gregoriańska

10.00 - + Katarzyna NIZIO (25. r.)

11.30 - Za parafian i modlących się w Kościółku

11.30 - O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla członków KŻR św. Andrzeja Boboli, a dla zmarłych o szczęście wieczne 

13.00 - O dary Ducha Świętego i potrzebne łaski  dla Karola, Michała, Michaliny i Karoliny 

 

16.00 - Dziękczynna za 89 lat życia z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego dla Czesławy (k)

.