czwartek,

SPOTKANIE Z PIĄTĄ EWANGELIĄ

REKOLEKCJE W ZIEMI ŚWIĘTEJ Z OGNISKIEM ŚWIATŁA I MIŁOŚCI

„POWRÓT DO ŹRÓDEŁ WIARY”

(26 sierpnia – 2 września 2017 r.)

26 sierpnia (sobota) – Odlot z lotniska Okęcie w Warszawie o godz. 22.50. Zbiórka na lotnisku o godz. 20.30.

27 sierpnia (niedziela) – Jaffa – kościół św. Piotra – spotkanie z ks. Grzegorzem Pawłowskim. Betania (miejsce życia Marii, Marty i Łazarza. Grób Łazarza). Rzeka Jordan – miejsce chrztu Jezusa. Morze Martwe – kąpiel i rekreacja. Msza Święta w kościele św. Łazarza w Betanii. Nocleg w Jerycho.

28 sierpnia (poniedziałek) – Jerycho – najstarsze miasto świata Qumran – miejsce znalezienia starożytnych zwojów. En Gedi – Dolina Króla Dawida, Beer Szewa – miasto patriarchów. Spotkanie z Pustynią Judzką. Msza Święta w kościele Dobrego Pasterza w Jerycho. Nocleg w Jerycho.

29 sierpnia (wtorek) – Betlejem - Bazylika i Grota Narodzenia. Grota Mleczna. Pole Pasterzy. Wzgórze Dawida – klasztor Sióstr Karmelitanek założony przez św. Mariam od Jezusa Ukrzyżowanego (Małą Arabkę). Msza święta w Bazylice Narodzenia w Betlejem. Nocleg w Betlejem.

30 sierpnia (środa) - Jerozolima. Góra Oliwna. Ściana płaczu. Dzielnica żydowska. Droga krzyżowa. Bazylika Bożego Grobu. Czas wolny na osobistą modlitwę. Msza święta w Bazylice Bożego Grobu. Nocleg w Betlejem

31 sierpnia (czwartek) – Galilea. Magdala – miejsce życia Marii Magdaleny, kościół „Prymatu św. Piotra”, Kafarnaum – dom św. Piotra i synagoga. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Góra Błogosławieństw. Msza Święta przy kościele „Prymatu św. Piotra” . Nocleg w Nazarecie.

01 września (piątek) - Nazaret – Bazylika Zwiastowania. Czas wolny na osobistą modlitwę. Po południu Góra Strącenia w Nazarecie, Kana Galilejska i Góra Tabor. Msza Święta w Bazylice Zwiastowania w Nazarecie. Nocleg w Nazarecie

02 września (sobota) o godz. 6.00 odlot do Polski. Przylot do Warszawy o godz. 8.30

Cena: 2000 PLN + 600 USD (na miejscu w Ziemi Świętej)

Wpisowe – PLN 500. Pozostała kwota PLN 1500 do 15 maja 2017. Kwota w dolarach zbierana na miejscu w Ziemi Świętej.

Kontakt: Ognisko Światła i Miłości w Kaliszanach

Zapisy bezpośrednio u Doroty Romaniuk (liczy się kolejność zgłoszeń) 818285008

Cena obejmuje:

- przelot na trasie Warszawa – Tel Aviv – Warszawa

- ubezpieczenie SIGNAL IDUNA KL 30 000 Euro, NNW 16000 PLN

- zakwaterowanie w domach pielgrzymkowych mieszczących się blisko sanktuariów. Pokoje 2 osobowe z łazienkami.

- wyżywienie: śniadania i obiado-kolacje

- przejazdy autokarem klimatyzowanym

- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

- rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim