Wyszukiwanie

Msze św.

Niedziela

7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00

Poniedziałek - Sobota

6:30, 7:00 i 17:30

Święta

Piątek, II Tydzień zwykły Rok B, II Wspomnienie ś

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Adres

Parafia Rzymskokatolicka

pw. św. Jerzego

ul. Ogrodowa 3

23 - 400 Biłgoraj

tel. 84 686 76 02

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
145731

Intencje mszalne

 

Poniedziałek-  15. I

 

6.30 - Wynagradzająca 

6.30 - + Mikołaj PSZCZOŁA - gregorianka


7.00 - + Janina ŁASZKIEWICZ - of. Maciej Malczenko z Rodziną 

7.00 - + Jan RAK 


17.30 - + Stanisław MIGACZ (14 r.)

17.30 - + Jakub

17.30 - + Barbara SZARA ( 27 r.), Łucja PIWKO (24 r.)

 

Wtorek - 16. I 

 

6.30 - Wynagradzająca

6.30 - + Mikołaj PSZCZOŁA - gregorianka


7.00 - + Józef, Piotr PODOLAK, Józef KUCZYŃSKI ++ PODOLAKÓW, SIERKOWSKICH, MACIOCHÓW, SKUBISZÓW, SURMACZÓW, POPKÓW, BORSUKÓW

7.00 - + Katarzyna WRĘBNIAK - of. Barbara i Gustaw Pawłowscy  

7.00 - + Domicela ROZWADOWSKA - of. Zofia z Rodziną


17.30 - Zbiorowa do św. Andrzeja Boboli

17.30 -W intencjach Matki Bożej, Ojca św. Franciszka, o potrzebne łaski dla Jego Osoby oraz dla kapłanów, misjonarzy i osób konsekrowanych z prośbą o liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne 

 

Środa - 17. I 

 

6.30 -  Dziękczynna za 13 lat życia z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego dla Tytusa

6.30 - + Mikołaj PSZCZOŁA - gregorianka

6.30 - + Jerzy KŁOSEK ( 3 r.) 


7.00 - + Józef BLACHA ( r.)

7.00 - + Teresa CZARSKA (58 r.), ++dusze w czyśćcu cierpiące 


17.30 - Zbiorowa do Matki Bożej  Nieustającej Pomocy 

17.30 - + Michał, Agnieszka KOMAN, Aniela, Jan KOGUT, Rozalia, Józef WSZOLAK,  Katarzyna, Antoni NOWAK, Rozalia LUCHOWSKA, Katarzyna i Jan LUCHOWSCY  

 

Czwartek - 18. I 


6.30 - Wynagradzająca

6.30 - + Mikołaj PSZCZOŁA - gregorianka


7.00 - + Katarzyna WRĘBNIAK - of. Wnuczka Ewa i Monika 

7.00 - + Domicela ROZWADOWSKA - of. Rodzina Wujców i Truszów

7.00 - O szczęśliwą operację, dary Ducha Świętego dla lekarzy i powrót do zdrowia dla Jolanty


17.30 - + Czesław MAZUR ( 3 r.) 

17.30 - + Maria WYRWA (3 miesiąc po śmierci) 

 

Piątek - 19. I 


6.30 - Wynagradzająca

6.30 - + Mikołaj PSZCZOŁA - gregorianka


7.00 - + Józefa (k) MUCHA - of. Maria i Zygmunt Klecha z Rodziną

7.00 - + Teresa DYGA, Edward GRZĄDZIELA  


17.30 - Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego 

17.30 - Dziękczynna w 55. r. zawarcia sakramentu małżeństwa z prośbą o błogosławieństwo  Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Haliny i Piotra oraz całej rodziny  

17.30 - + Bronisław SOCHA (10 r.)

 

Sobota  - 20. I 


6.30 - + Eugeniusz HADACZ ( 1 r.) 

6.30 - + Mikołaj PSZCZOŁA - gregorianka


7.00 - + Czesław BRANICKI - of. Mieszkańcy bloku Nadstawna 50

7.00 - + Katarzyna WRĘBNIAK - of. Koleżanki z pracy Iwony i Moniki

7.00 - + Aneta PUŹNIAK (1 r.)


17.30 - + Aniela BUCZKO (12 r.)

17.30 - + Anna DOMAGAŁA - of. Sąsiedzi z bloku Nadstawna 56, klatka VII

 

Niedziela - 21. I


7.00 - + Grzegorz GRASZA - of. Koleżanki Teściowej 


8.30 - + Adam, Maria LASZKO, ++LASZKÓW

8.30 - + Roman ŚWIĄTKOWSKI, ++ŚWIĄTKOWSKICH 


10.00 - + Sylwia (9 r.), Marcin ++KRASÓW

10.00 - + Mikołaj PSZCZOŁA - gregorianka


11.30 - Za parafian i modlących się w Kościółku

11.30 - + Bronisława (k) GRZYWNA


13.00 - + Józef MACIOCHA ( 9 r.)


16.00 - Za Ojczyznę - of. Rejonowego Komitetu Ziemi Biłgorajskiej 

16.00 - + Kazimierz KRACZOWSKI - of. Rodzina Laskowskich