Wyszukiwanie

Msze św.

Niedziela

7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00

Poniedziałek - Sobota

6:30, 7:00 i 17:30

Święta

Poniedziałek, VI Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni albo wsp. św. Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP

Skrzynka intencji

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
383083

Ogłoszenia Duszpasterskie

VI Niedziela zwykła w ciągu roku - 16 lutego 2020 r.

 

I. W tym tygodniu:

W sobotę Święto katedry św. Piotra Apostoła -  dzień modlitwy za Ojca Świętego.

 

II. W przyszłą niedzielę:

 1. Za tydzień taca na Seminarium duchowne. 
 2. Rozpoczyna się 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

 

III. Inne:

 

 1. Bóg zapłać za ofiary na tacę inwestycyjną oraz ofiary indywidualne.
 2. W gablotkach znajdują się szczegółowe informacje o pielgrzymce do Medjugorie.  
 3. Uroczystość beatyfikacji Sługi Bożego Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego odbędzie się 7 czerwca 2020 r. o godz. 12.00 w Warszawie na Placu Piłsudskiego. Każdy kto chciałby otrzymać bilet wstępu (miejscówkę) na to wydarzenie powinien zgłosić się do proboszcza parafii, w której mieszka do 8 marca. 
 4. Wszystkich chcących rozwijać swoje umiejętności wokalne zapraszamy na Warsztaty Muzyki Pasyjnej prowadzone przez ogólnopolskiej sławy Kompozytora Pieśni Liturgicznych takich jak np.: „Witaj Pokarmie” Pawła Bębenka w dniach 6-8 marca 2020 w naszej parafii. Szczegóły i zgłoszenia na plakacie.
 5. Zapraszamy się do zgłaszania także tych, którzy mogliby przyjąć przyjezdnych uczestników na nocleg. Zgłoszenia dokonujemy telefonicznie - numer na plakacie. 
 6. Zapraszamy także na spotkanie z o. Adrianem Lorysiem – kapłanem psychoterapeutą w ramach 12 kroków do wolności chrześcijańskiej mających na celu pomoc w uwolnieniu się od nałogów i zniewoleń w dniu 14 marca 2020. Szczegóły na plakacie.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dostępne są: „Katolicki Głos z Biłgoraja”, tygodniki „Niedziela”, „Gość niedzielny” i „Przewodnik katolicki”. 
 8. Nasza szopka zamieniła się dom poświecony Europie, piękne teksty papieskie o wspólnocie europejskiej, jej duchowym i chrześcijańskim wymiarze. Wizerunki katedr przypominają najważniejsze sanktuaria europejskie. Warto zatrzymać się i pomodlić za nasz kontynent. 
 9. Zmarł + Janusz Krzeszowski, miał 44 lata, z ul. Sikorskiego -  pogrzeb jutro o godz. 11.00. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu